Hugo Boss Femme – bardzo kobieco.

2
2.67/5 (1)

W dziale z opiniami na ruszt poszły perfumy Hugo Boss Femme. Zapach, który został wprowadzony do sprzedaży w 2006r. i opiera się głównie na frezji oraz róży. Inne nuty zapachowe jakie podał producent to: pomarańcza, czarna porzeczka, lilia, jaśmin, morela, ambra, drzewo cytrynowe.

Hugo_Boss_Femme
Tak jak już wspomniałam, przoduje frezja z różą, które to świetnie współgrają i nadają miękkości i lekkiej kremowości całej kompozycji, dosładza to wszystko jeszcze coś, ale nie mogę wyczuć co 😉 Lubię Boss Femme! Gdy ich używam czuję się bardzo kobieco. Jest to jeden z tych kwiatowych zapachów, które można używać na co dzień, który poprawia ci humor, daje wytchnienie twoim nozdrzom po burzliwych bataliach z ciężkimi „zawodnikami” 😉 Aż nasuwa się hasło reklamowe: „Nie wiesz jakich perfum dzisiaj użyć?!? Spryskaj się Hugo Boss Femme!” 😛 Spotkałam się z opiniami, że niczym szczególnym te perfumy się nie wyróżniają, ot taki zapach kwiatowy, jak miliony innych – może i tak jest, ale niewiele jest kwiatowych perfum, które poprawią mi humor w 5 sekund 🙂
hugo_boss_femme_2Niestety, ale nie będę tylko słodziła. Do minusów Hugo Boss Femme z pewnością należy trwałość zapachu i projekcja (chociaż tutaj co kto lubi). Na mnie pachnie to wszystko maksymalnie 5 godzin, no chyba, że popsikam po rzeczach, to można liczyć na dłuższą przyjemność obcowania z tymi perfumami. Wielbicielki mocnych i ogoniastych zapachów pewnie będą niezadowolone.

Flakonik jest prosty, delikatny, niczym szczególnym się nie wyróżnia.

Perfumy można kupić w trzech pojemnościach 30, 50 oraz 75ml EDP. W sklepach znajdziecie także mleczko do ciała 200ml.

Moja ocena Hugo Boss Femme:

Zapach: 6,5/10
Trwałość: 5/10
Projekcja: 5/10

Cena powyższych perfum zaczyna się od 114zł – SPRAWDŹ

Zapraszam do komentowania! co sądzicie o Hugo Boss Femme?

Oceń perfumy

2 komentarze

  1. Lola napisał(a):

    Suuuuper zapaszek, bardzo kobiecy, mój ulubiony od Bossa

  2. Vera napisał(a):

    Gdyby nie trwałość, Boss Femme byłby moim ulubionym zapachem

    Vera

Dodaj komentarz

© 2015 ABCperfum.pl. Wszelkie prawa zastrzezone.