Nowości październik 2015 cz.2

0

Kolejne informacje o nowościach perfumeryjnych. Tym razem od Balmain (HM), Rochas, Estee Lauder, Bath&Body Works i Demeter.

Balmain H&M
W grudniu ukaże się nowy zapach stworzony dla HM przez francuską markę Balmain. Balmain H&M będzie limitowaną wersją zapachu, w którym użyto następujących składników: jaśmin, bób tonka, białe piżmo, drzewo sandałowe, cedr teksański, akordy drzewne. Perfumy będą sprzedawane w jednej pojemności 100ml EDP.

balmain_hm

Rochas Secret de Rochas Rose Intense
Rochas zaprezentował nowy zapach dla kobiet, w którym główną rolę odgrywa róża – Rochas Secret de Rochas Rose Intense. Jest to flanker pachnidła z 2003 Secret de Rochas. W nutach zapachowych głowy znajdziemy różę majową, marakuje (męczennica) i brzoskwinię. W sercu same kwiaty – róża i osmantus, natomiast w dolnej bazie znalazła się ambra, mech, piżmo oraz paczula. Twórcą Secret de Rochas Rose Intense jest Jean-Michel Duriez, który odpowiedzialny jest za takie perfumy jak Lacoste for Women, Rochas Muse de Rochas czy wymieniony wyżej przeze mnie Rochas Secret de Rochas.
Flakony: 50 oraz 100ml EDP

rochas_secrest_de_rochas_rose_intense

Estee Lauder Modern Muse Parfum
Dwa lata temu ukazały się perfumy Modern Muse, teraz na światło dzienne wychodzi nowa wersja, mocniejsza, koncentracja PARFUM – Estee Lauder Modern Muse Parfum. W zapachu maja dominować akordy kwiatowe oraz drzewne. Składniki, które występują w Modern Muse Parfum (takie aktualnie znalazłam): jaśmin, paczula, ambra, cedr. Dodam tylko, że te perfumy sa limitowaną wersją.

modern_muse_parfum
Bath & Body Works Be Joyful
Perfumy Joyful w pojemności 50ml EDP ukażą się na Święta, a na dzień dzisiejszy można nabyć ten zapach „przedpremierowo” w buteleczce 7ml. Otwarcie Bath & Body Works Be Joyful to mix owocowy – klementynka, arbuz, mango, liczi. Następnie mamy połączenie jaśminu, akordu cukru, wiciokrzewu, a całość zamyka ambra.

Be_Joyful
Demeter Cardamom
Nie zliczę, który to już zapach od Demeter, ale tym razem padło na Cardamon. Nie ma co się rozpisywać, wiadomo czym perfumy pachną 😉 Obowiązkowe testowanie dla fanów kardamonu. Sprzedaż Demeter Cardamom w buteleczkach 30, 50 oraz 120ml.

demeter_cardamom

Dodaj komentarz

© 2015 ABCperfum.pl. Wszelkie prawa zastrzezone.