Nowości listopad 2015 cz.1

0

Czas poinformować Was o nowościach, które ostatnio wypuściły następujące marki: Gucci, Choppard, Lacoste, Avon i Escada.

Gucci Intense Oud – orientalne perfumy dla obu płci, dzięki którym miłośnicy oud’u powinni być zadowolenia (chociaż po tym co prezentuje w ostatnich czasach Gucci, gwarancji na to nie daję). W składzie oprócz drzewa agarowego znajdziemy kadzidło, skórę, olibanum, ambrę i nuty drzewne. Dodam, że jest to flanker Gucci Oud z 2014r.

gucci-intense-oud

Chopard Amber Malaki –  kolejne perfumy z serii po Oud Malaki i Rose Malaki… Inspiracją do stworzenia tego zapachu przez perfumiarza Amandine Clerc-Marie, była luksusowa biżuteria od Choparda. Amber Malaki określany jest jako ciepły,  zmysłowy, a aromat, który wydziela się z tego pachnidła pobudza nasze zmysły do  wyobrażenie sobie egzotyki Bliskiego Wschodu . W składzie znajdziemy papirus, kwiat pomarańczy, kadzidło, wanilię burbońską, labdanum, no i oczywiście ambrę. Chopard Amber Malaki 80ml EDP

 

chopard-amber-malaki

 

Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle – to odpowiedź na męskie trio L.12.12 Collection, w skład którego wchodzą zapachy Natural, Elegant i Sparkling.

Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Natural – liście maliny, mandarynka, ananas, kokos, irys
Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Elegant – liście czarnej porzeczki, cytrusy, mimoza, różowy pieprz oraz wetiwer
Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Sparkling – owoce, przyprawy, paczula, ciastko makaronik

 

Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle

Avon  zaprezentował dwa nowe zapachy Attraction for HerAttraction for Him, które głownie opierają się na piżmie. Damska wersja sprzedawana jest w pojemności 50ml EDP, natomiast męska we flakonie 75ml EDT.

Avon Attraction for Her – w składzie ma jeżyny, piżmo, wanilię i ambrę
Avon Attraction for Him – to mieszanka imbiru, piżma i przypalonego drewna

 

avon-antraction

Escada Agua del Sol – ciepły, energetyczny i zarazem limitowany zapach na lato 2016r. który będzie do kupienia w pojemnościach 30, 50 i 100ml EDT. Składniki jakie zaserwowano nam w opisywanych perfumach to mix owocowy złożony z mandarynki i sorbetu malinowego, przesiąknięty różą oraz słodyczą bobu tonki.

 

Escada-Agua-del-Sol

Dodaj komentarz

© 2015 ABCperfum.pl. Wszelkie prawa zastrzezone.